Zapytaj - zamów

 730 006 429 w godz. 8-16

Metalowe łóżko ze skosami - hit lata i na dużo dłużej
Hit lata - nowe łóżko metalowe ze skośnymi profilami

Zaprojektowane wiosną, by cieszyć przez lata - łóżko metalowe Lak System wzór 5

Mamy przyjemność pochwalić się nowym modelem łóżka. Choć numer wzoru nie wskazuje na jakąś nowość, w istocie tak jest. Właśnie świętujemy dziesiąty rok działalności, ale dobrze pamiętamy tamten wzór 5, niby podobny, niby nie, jakieś listki ozdobne, nieco cieńsze okrągłe ukośne pręciki - tak, tak było... Stąd ta pokusa o wielki powrót łóżka wzór 5, ale w kompletnie odmienionej formie, takiej, która skrada serce i wprasza się w zakątek sypialni Twoich marzeń.

Prześwietlmy zatem naszą metalową nowość

Warto zacząć od końca, czyli od przynóża - elementu metalowej ramy tuż za nogami. Podobnie jak podłużne boki, przynóże wykonane jest na niewielką wysokość 36 cm, co pozwala podmęczonym letnim upałem oddać się błogiemu odpoczynkowi bez konieczności obchodzenia łóżka. Bywa, że z racji  możliwości aranżacyjnych sypialni dwie strony łóżka, od których można się na nim położyć, to za mało (i takie  manewry lubią kończyć drobną kolizją z meblem). Ale rozwiązanie niskiego szczytu sprawia, że wystarczy położyć materac o wysokości zaledwie 10 cm, aby wystawał z ramy na ok. 2-3 cm. Oczywiście zalecamy nieco grubsze materace (16-22 cm). Wraz z łóżkiem metalowym od Lak System takie połączenie to najlepsze, co daje wieloletnie producenckie doświadczenie i zwyczajna odpowiedź na potrzebę snu.

Majstersztyk z warsztatu Lak System

Przejdźmy dalej, a zarazem tam, dokąd zmierzamy - do wezgłowia - najwyższego elementu mebla. Niby skromne a cieszy, bo na ukos wpasowane kwadratowe profile 20 x 20 mm robią prawdziwe show. To naprawdę solidna i tym razem wysoka konstrukcja (100 cm) - trwała na obciążenia stal wytapiana w polskich hutach, w całości wykonana ręcznie w naszym warsztacie w Lubiechowej, już stała się hitem lata 2021, a może pozostanie nim na dłużej...

To innowacyjne zdobienie - profile spawane w kształcie litery "V" albo efekt otwartych skrzydeł motyla, różni się zależnie od szerokości łóżka. Z tego względu oferujemy trzy warianty łóżka metalowego wzór 5, tj. wariant: M, D oraz W. Dokładniej natomiast:

  • 5-M - dotyczy łóżka o szerokości:80, 90 lub 100 cm
  • 5-D - dotyczy łóżka o szerokości 120 cm
  • 5-W - dotyczy łóżka o szerokości 140 lub 160 cm

Pokochaj łóżko metalowe od Lak System

I ponad 40 kolorów do wyboru, a w lakierowaniu proszkowym też jesteśmy ekspertami z certyfikatem ISO 9001. Niżej pod banerem zobaczysz oferowane modele łóżek. Jednym kliknięciem przejdziesz na stronę wybranego produktu, by sprawdzić szczegóły oraz cenę za konkretny rozmiar.

Nowość w Lak System - łóżko metalowe wzór 5 w trzech wariantach

[product id="1028, 1029, 1030"]

A co z resztą?

Przede wszystkim łóżko metalowe wzór 5 w całości spawamy z profili. Nie stosujemy blach ani tzw. rurek, które często w importowanych konstrukcjach mają utrzymywać stelaż, materac i użytkownika. Blachy mogą posłużyć za elementy ozdobne, natomiast część łóżka, która odpowiada za jego stabilność i bezpieczeństwo to w naszym przypadku głęboka rama - profil 100 x 20 mm. Po jego wewnętrznej stronie spawamy gruby metalowy kątownik z litej stali... i tak po obu stronach łóżka. 

Teraz nasi Klienci mogą wypoczywać spokojnie. Zapraszamy

 

dane techniczne łóżka metalowego wzór 5

Opinie Klientów na temat łóżek metalowych Lak System

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl