Green Friday to nie to samo co Black Friday
Green Friday to nie to samo co Black Friday

Ekologia. Minimalizm. Długoterminowa wartość. Green Friday to nie to samo co Black Friday

Jak dobrze wiemy minimalizm i ekologia to pojęcia, które w ostatnich latach łączone są ze sobą częściej niż pizza z Włochami. Trend ten od jakiegoś czasu jest bardzo modny również w wystroju wnętrz. I to dobrze, bo zgodnie z zasadą minimalizmu powinniśmy w domach mieć tylko to, co tak naprawdę potrzebujemy.

Mniej kupujesz, mniej marnujesz

My dodamy - rzadziej kupujesz, mniej marnujesz. Wyobraź sobie łóżko, na którym dzisiaj śpisz Ty, za kilkanaście lat Twoje dziecko, a za kilkadziesiąt Twoje wnuki i prawnuki. Kawał historii, prawda? Pomyśl o ile zmniejszy się dzięki temu ślad węglowy. Tylko dzięki temu, że nie będziesz kupować łóżka co kilka lat. Niektórzy z nas pamiętają jeszcze stare żelazne łóżka, które po renowacji zdobią retro wnętrza dalej pełniąc funkcję użytkową. Takie właśnie są produkowane przez nas na Dolnym Śląsku współczesne łóżka metalowe. Zależy nam na ponadczasowości naszych łóżek, dlatego są one proste w formie i designie, tak by mogły pasować do różnych stylów, a nawet epok. Wybieraj świadomie!

Świadome zakupy i ich wpływ na planetę

Jeśli uświadomimy sobie, że nasze decyzje zakupowe nie pozostają obojętne dla planety i ochrony środowiska, szybko okaże się, że duża część tego, co nabyliśmy do niczego nie jest nam potrzebna. Wraz z nadchodzącą zimą i świętami zbliża się okres gorących zakupów, promocji, okazji, przecen i wyprzedaży. Jedną z takich okazji jest Black Friday. To wtedy zwykle nasza zdolność do dokonywania świadomych wyborów skutecznie jest obniżana przez handlowców.

W Lak System stawiamy na GREEN FRIDAY! Zachęcamy do przemyślanych zakupów i unikania niepotrzebnego nadmiaru. Zachęcamy do zakupu naszego łóżka, ale nie z okazji Black Friday, a z głębokiego przekonania, że jest ono trwałe, proste i wyróżnia go minimalizm  w designie. Dzięki temu zapewniamy długoterminową wartość, a zakup naszego łóżka w dłuższej perspektywie jest bardziej opłacalny! Wybieraj świadomie!

Ekologia to nie moda! To inwestycja

Każdy może mieć swój mały wkład w ochronę zasobów naturalnych, redukcji emisji gazów cieplarnianych czy minimalizacji odpadów. Bierzmy sprawy we własne ręce i wspierajmy działania chroniące planetę. Dla nas, naszych dzieci i wnuków. Co razem możemy zrobić? Zachęcamy do przemyślanych i świadomych zakupów.

geen friday baner sklep

Black FRIDAY może być również green

Co zrobić, aby nie wpaść w otchłań nieprzemyślanych i niepotrzebnych zakupów podczas Black Friday?

Wszyscy wiemy ile niepotrzebnych rzeczy mamy w naszych mieszkaniach. Większość z nich jest skutkiem nieprzemyślanych decyzji zakupowych. Coraz więcej osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak na planetę wpływają pochopne i nierozważne zakupy.

Eksperci zachęcają do wybierania produktów:

  • - wykonanych z ekologicznych materiałów
  • - wielokrotnego użytku
  • - mających długą żywotność.

Co by nie powiedzieć wszystkie te cechy posiadają nasze łóżka!

Coraz bardziej powszechny staje się postulat promowania innowacji i zrównoważonej produkcji. To właśnie wybory konsumentów zachęcają producentów do inwestowania w bardziej ekologiczne technologie i metody produkcji.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z zagrożeń dla środowiska wynikających z procesu produkcyjnego. Zwracamy na to uwagę na każdym etapie wytwórczym ograniczając zużycie energii, segregując i utylizując odpady, czy też wykorzystując do produkcji materiały obojętne dla środowiska albo łatwe do recyklingu.

 

Wybieraj świadomie!

...i kupuj z głową. Teraz z kodem GREENFRIDAY rabat 10% na dowolne łóżko metalowe. >Regulamin promocji<

 

kupuj z głową

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: +48730006429

łóżka metalowe Lak System Premium

Opinie Klientów na temat łóżek metalowych Lak System

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl