info

W związku z planowaną restrukturyzacją firmy zakup łóżka możliwy tylko do 26-05-2024 r.

Gwarancja, reklamacje, zwroty - łóżka

Wszystkie produkty oferowane w naszym Sklepie są objęte są gwarancją producenta na okres dwóch lat 

Gwarancja obejmuje wady materiałowe i fabryczne, a także te powstałe wskutek nieprawidłowego transportu do naszych Klientów. W razie stwierdzenia uszkodzonego opakowania prosimy pokwitować odbiór przesyłki, sprawdzić zawartość, a w razie stwierdzenia uszkodzenia produktu skontaktować się z nami. Prosimy nie zatrzymywać kuriera, wszystkim się zajmiemy.

Reklamację należy zgłosić w formie elektronicznej na adres reklamacje@laksystem.pl podając:

  • numer zamówienia, imię i nazwisko Zamawiającego / adresata przesyłki
  • opis wady
  • minimum dwa zdjęcia

Odniesiemy się do Twojego zgłoszenia niezwłocznie (w praktyce 1-3 dni) określając dalsze postępowanie mające na celu usunięcie wady. Decyzja wysyłana jest na adres e-mail podany w zamówieniu. 

W przypadku decyzji o uznaniu reklamacji nadamy własnego kuriera po odbiór produktu oraz pokryjemy koszty transportu. Naszych Klientów zobowiązujemy do prawidłowego zapakowania i zabezpieczenia nadawanej paczki (możliwość zastosowanie opakowań zastępczych).

Prosimy pamiętać, że nie każda reklamacja może zostać rozpatrzona pozytywnie. Szczegółowe informacje na ten temat, w tym wyłączenia z gwarancji znajdziesz w regulaminie sklepu

WZÓR KARTY GWARANCYJNEJ

zobacz więcej

A co w przypadku zwrotu?

Teraz 60 dni na odstąpienie od umowy

Jesteśmy pewni, że łóżka metalowe Lak System są dopracowane w każdym szczególe, dlatego masz aż 60 dni od otrzymania produktu, aby zaznajomić się ze wszystkimi jego zaletami i atrybutami.

W tym czasie, gdyby jednak zakup nie spełnił wszystkich oczekiwań, możesz śmiało odstąpić od umowy kupna na zasadach określonych w regulaminie Sklepu.

Prosimy pamiętać: wydłużony czas na zwrot dotyczy tylko łóżek metalowych. Z zakupu pozostałych produktów zrezygnować w terminie do 14 dni. Zwrotom nie podlegają:

  • produkty w rozmiarach nietypowych lub mające jakiekolwiek modyfikacje dokonane na życzenie i pod indywidualne potrzeby Klienta.
  • podlegają produkty na długość inną niż 200 cm oraz na szerokość 110, 130, 150, 170, 190 cm.
  • produkty, których nabywcą jest firma (nie dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych w przypadku, o którym mowa w art. 7aa Ustawy o prawach konsumenta w zw. z art. 385(5) KC.

Zwrot mebla, a koszty przesyłki

Wiemy, że transport dużych paczek może być kosztowny, dlatego na życzenie możemy wysłać własnego kuriera po przesyłkę zwrotną. W takim przypadku produkt musi posiadać oryginalne opakowanie, dlatego zalecamy zatrzymać je na pewien czas (dotyczy opakowań kartonowych). 

Zgodnie z przepisami prawa, koszt przesyłki zwrotnej oraz jej zorganizowania ponosi Kupujący, przy czym dla Twojej wygody możemy sami zorganizować odbiór produktu i wysłać kierowcę. Koszt zależeć będzie od parametrów paczek. Dodatkowo pobierzemy za zorganizowanie 50 zł. 

Decyzja podjęta, warunki spełnione. Co dalej?

1. Wyślij zgłoszenie na adres: reklamacje@laksystem.pl. Podaj:

  • numer zamówienia,
  • krótkie oświadczenie,
  • wybór formy zwrotu: (we własnym zakresie lub organizowany przez Lak System),
  • numer rachunku bankowego do zwrotu środków.

2. Zaczekaj do 24 godzin na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

3. Zapakuj łóżko w oryginalne opakowania - to warunek zwrotu.

4. Odeślij produkt na adres: Lak System Paweł Drożdż - magazyn zwrotów, Lubiechowa, ul. Długa 20, 59-540 Lubiechowa

5. Dbamy o Twój komfort, dlatego możemy zorganizować transport zwrotny i wysłać kierowcę. Koszt zależny od gabarytów + 50 zł za przygotowanie. Wskaż w mailu którą formę preferujesz - samodzielny zwrot lub organizowany przez nas - Lak System. 

6. Przesyłka musi zostać wydana kierowcy w terminie do 14 dni od momentu zgłoszenia zwrotu.

7. Przelew środków po rozliczeniu zamówienia zostanie dokonany niezwłocznie po otrzymania i sprawdzeniu zawartości przesyłki.

8. Prosimy pamiętać: Zgodnie z przepisami prawa sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kosztów za usługi dodatkowe, np. wniesienie towaru, jeśli doszło do ich całkowitej realizacji. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl