Zapytaj - zamów

 730 777 125 w godz. 8-16

Łóżka - gwarancja, reklamacje, zwroty

Wszystkie produkty oferowane w naszym Sklepie są objęte są gwarancją Producenta na okres dwóch lat

Łóżka metalowe oraz materace poddawane są skrupulatnej kontroli przed wysyłką, jednak nie możemy zapobiec  wszystkim błędom, jakie mogą powstać zarówno w dziele produkcji, jak też w czasie transportowania produktu przez zewnętrzną firmę kurierską.

Ale bez obaw!

Gwarancja obejmuje wady materiałowe i fabryczne, a także te powstałe wskutek nieprawidłowego transportu do naszych Klientów. W razie stwierdzenia uszkodzonego opakowania prosimy pokwitować odbiór przesyłki, sprawdzić zawartość, a w razie stwierdzenia uszkodzenia produktu skontaktować się z nami. Prosimy nie zatrzymywać kuriera, wszystkim się zajmiemy.

Reklamację należy zgłosić w formie elektronicznej na adres reklamacje@laksystem.pl podając:

  • numer zamówienia, imię i nazwisko Zamawiającego / adresata przesyłki
  • opis wady
  • minimum dwa zdjęcia

Odniesiemy się do Twojego zgłoszenia niezwłocznie (w praktyce 1-3 dni) określając dalsze postępowanie mające na celu usunięcie wady. Decyzja wysyłana jest na adres e-mail podany w zamówieniu. 

W przypadku decyzji o uznaniu reklamacji nadamy własnego kuriera po odbiór produktu oraz pokryjemy koszty transportu. Naszych Klientów zobowiązujemy do prawidłowego zapakowania i zabezpieczenia nadawanej paczki (możliwość zastosowanie opakowań zastępczych).

Prosimy pamiętać, że nie każda reklamacja może zostać rozpatrzona pozytywnie. Szczegółowe informacje na ten temat, w tym wyłączenia z gwarancji znajdziesz w regulaminie sklepu

WZÓR KARTY GWARANCYJNEJ

zobacz więcej

A co w przypadku zwrotu?

Teraz 60 dni na odstąpienie od umowy

Jesteśmy pewni, że łóżka metalowe Lak System są dopracowane w każdym szczególe, dlatego masz aż 60 dni od otrzymania produktu, aby zaznajomić się ze wszystkimi jego zaletami i atrybutami.

W tym czasie, gdyby jednak zakup nie spełnił wszystkich oczekiwań, możesz śmiało odstąpić od umowy kupna na zasadach określonych w regulaminie Sklepu.

Prosimy pamiętać: wydłużony czas na zwrot dotyczy tylko łóżek metalowych. Z zakupu pozostałych produktów zrezygnować w terminie do 14 dni. Zwrotom nie podlegają produkty w rozmiarach nietypowych lub mające jakiekolwiek modyfikacje dokonane na życzenie i pod indywidualne potrzeby Klienta. Zwrotom nie podlegają produkty na długość inną niż 200 cm oraz na szerokość 110, 130, 150, 170, 190 cm.

Zwrot mebla, a koszty przesyłki

Wiemy, że transport dużych paczek może być kosztowny, dlatego na życzenie możemy wysłać własnego kuriera po przesyłkę zwrotną. W takim przypadku produkt musi posiadać oryginalne opakowanie, dlatego zalecamy zatrzymać je na pewien czas (dotyczy opakowań kartonowych). 

Zgodnie z przepisami prawa, koszt przesyłki zwrotnej oraz jej zorganizowania ponosi Kupujący, przy czym dla Twojej wygody możemy sami zorganizować odbiór produktu i wysłać kierowcę. Koszt zależeć będzie od parametrów paczek. Dodatkowo pobierzemy za zorganizowanie 50 zł. 

Decyzja podjęta, warunki spełnione. Co dalej?

1. Wyślij zgłoszenie na adres: reklamacje@laksystem.pl. Podaj:

  • numer zamówienia,
  • krótkie oświadczenie,
  • wybór formy zwrotu: (we własnym zakresie lub organizowany przez Lak System),
  • numer rachunku bankowego do zwrotu.

2. Zaczekaj do 24 godzin na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

3. Zapakuj łóżko w oryginalne opakowania - to warunek zwrotu.

4. Odeślij produkt na adres: Lak System Paweł Drożdż - magazyn zwrotów, Lubiechowa, ul. Długa 20, 59-540 Lubiechowa

5. Dbamy o Twój komfort, dlatego możemy zorganizować transport zwrotny i wysłać kierowcę. Koszt zależny od gabarytów + 50 zł za przygotowanie. Wskaż w mailu którą formę preferujesz - samodzielny zwrot lub organizowany przez nas - Lak System. 

6. Przesyłka musi zostać wydana kierowcy w terminie do 14 dni od momentu zgłoszenia zwrotu.

7. Przelew środków po rozliczeniu zamówienia zostanie dokonany niezwłocznie po otrzymania i sprawdzeniu zawartości przesyłki.

8. Prosimy pamiętać: Zgodnie z przepisami prawa sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kosztów za usługi dodatkowe, np. wniesienie towaru, jeśli doszło do ich całkowitej realizacji. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie naszego sklepu (p. III, p.10)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl