Zapytaj - zamów

 730 006 429 w godz. 8-16

Nowe wzory łóżek metalowych 6P i 20P
Nowe wzory łóżek metalowych 6P i 20P

Nowe wzory łóżek metalowych 6P i 20P

Powiedzmy tak: klasyki od Lak System w zupełnie nowych odsłonach

W sypialniach rządzi minimalizm, a jeśli o taki dyktat chodzi - nie warto stać oporem. Sugestie naszych Klientów to perła, skąd czerpiemy inspiracje i powracamy z czymś nowym jak z dalekiej wyprawy.

W tym roku świętujemy 10-lecie naszej działalności

Mamy ambitny plan - dziesięć nowych modeli łóżek na 10-lecie Lak System. Pierwsze już w sprzedaży. Oto łóżko metalowe wzór 6P (inspirowane klasykiem z Dalekiego Wschodu - łóżkiem wzór 6J)

łóżko metalowe wzór 6P - nowość w Lak System

W łóżku metalowym wzór 6P zrezygnowaliśmy z rozety w kształcie fali, co pozwoliło wetknąć nosa w cenówkę. Nowość bez wydawania majątku? Tak. Łóżko, które pomimo uproszczeń zachowuje orientalny charakter, lekki design i oczywiscie wytrzymałość. Stworzone ze stali wysokiego gatunku, wsparte na solidnych równoramiennych kątownikach 40x40 mm o grubości stali niemal pół centymetra. Łóżko metalowe 6P dostępne jest w naszym sklepie na szerokość od 80 do 120 cm. Długość dowolna: 180, 190, 200 lb 210 cm. 

Oczywiście, łóżko może zostać polakierowane na wybrany kolor spośród kilkudziesięciu Propozycji. Zobacz kolory

[product id="1037, 549"]

A teraz polecimy kolejny klasyk po liftingu - łóżko metalowe wzór 20P - efekt starań zwolenników łóżek bez zbędnych detali. Prosimy zwrócić uwagę na brak prętów giętych, brak kul i obniżone przynóże, które tworzy ten sypialniany mebel bardziej praktyczny. 

Ten produkt już staje się hitem, tym bardziej w towarzystwie naszych stolików nocnych. Na aranżacji prezentujemy stolik wzór 3. Zapraszamy do zakupów.

łóżko metalowe wzór 20P - nowość w Lak System

[product id="1048, 166,566"]

Opinie Klientów na temat łóżek metalowych Lak System

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl