info

W związku z planowaną restrukturyzacją firmy zakup łóżka możliwy tylko do 26-05-2024 r.

Kolory łóżek

Wybierz kolor z największej palety w sieci

Łóżka metalowe lakierujemy metodą proszkową zgodnie ze standardem ISO 9001:2015

Dzięki temu Twoje łóżko otrzyma wysoko wytrzymałą powłokę lakierniczą o bardzo dużej żywotności, odporną na zarysowania i zanieczyszczenia. Dysponujemy własną lakiernią proszkową - oferujemy szeroką paletę kolorów oraz chętnie doradzamy w wyborze. 

Więcej na ten temat znajdziesz na dole strony. 

 

Malowanie proszkowe - dlaczego warto?

Produkty malowane proszkowo są odporne na zużycie mechaniczne oraz są łatwe do czyszczenia. Taka metoda pokrywania metali charakteryzuje się znacznie dłuższą żywotnością powłoki malarskiej w przeciwieństwie do lakierów tradycyjnych (ciekłych). Farby proszkowe gwarantują ponadto powłoki gładkie, bez spękań, zacieków, pęcherzyków i zmarszczeń, a w procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników.    

Jak to działa?

Malowanie proszkowe polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na powierzchnię przewodzącą np. metalu. Osadzona warstwa proszku utrzymuje się na powierzchni malowanego detalu dzięki siłom elektrostatycznym. Następnie pokryte farbą elementy są nagrzewane do temperatury 200°C, w rezultacie czego proszek ulega stopieniu i utwardzeniu. Uzyskana powłoka lakiernicza jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. 
Optymalnie przygotowana do malowania proszkowego powierzchnia powinna być odtłuszczona, pozbawiona rdzy lub wypiaskowana jeśli wcześniej była malowana inną metodą niż proszkowo.

Łóżko metalowe w ogrodzie? Jak najbardziej

Wówczas zalecamy podkład antykorozyjny, który zabezpiecza powierzchnie metalowe przed rdzą. Opcja na zamówienie.

Kiedy stosować podkład antykorozyjny?

Zastosowanie podkładu antykorozyjnego przed właściwym malowaniem proszkowym na wybrany przez Ciebie kolor dodatkowo zabezpieczy powierzchnię metalową zarówno przed uszkodzeniem mechanicznym jak też przed warunkami zewnętrznymi. Jeśli chciałbyś zastosować podkład antykorozyjny na przykłąd do sofy z przeznaczeniem na taras, prosimy o kontakt.

A może inny kolor?

Sprawdź setki wybarwień ze standardowej palety RAL na stronie naszej lakierni, prześlij nam numer koloru, a my sprawdzimy jego dostępność.

Paleta RAL farb proszkowych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl