Nowości pełne inspiracji
Nowości pełne inspiracji

Z dumą prezentujemy dwa modele łóżek metalowych naszej produkcji

Nowoczesne, metalowe ramy łóżek świetnie pasują w modnych sypialniach - kameralnych czy przestronnych, urządzonych w stylu industrialnym albo loft. W całości wykonane ze stalowych profili 4x2 i 10x2 cm łóżka Lak System gwarantują trwałość konstrukcji na długie lata. Instalowane za pomocą śrub samokontrujących nie kołyszą się i nie trzeszczą, co potwierdzają setki opinii naszych Klientów. Do tego oferta kilkudziesięciu kolorów lakierów proszkowych - wszystko po to, aby sypialnia była jak z marzeń. Fachowa obsługa (również posprzedażowa) to oczywiście standard.

Ale do rzeczy

Zaprojektowane przez nasz zespół metalowe łóżko wzór 40 oraz łóżko wzór 1 miał być odpowiedzią na potrzeby aranżowania sypialni na poddaszu lub w taki sposób, aby wezgłowie łóżka usytuowane było tuż pod oknem bądź przy ścianie, która pełni funkcję podparcia dzięki modnej tapicerce.

Te dwa modele łóżek metalowych zyskały ogromną popularność

Ale co w sytuacji, gdy wysokość materaca dominuje w tak minimalistycznej konstrukcji? 

Z ratunkiem pospieszyliśmy poszerzając kolekcję naszych produktów o łózko metalowe wzór 44 (też w pełnej rozmiarówce, tzn. na szerokość od 80 do 200 cm). Tym sposobem ilość zastosowanych profili metalowych w wezgłowiu zwiększyła się z jednego do trzech tworząc podparcie dla poduszki o wysokości 76 cm. 

W rzeczywistości wygląda to tak:

[product id="862, 581, 970"]

łóżka metalowe lak system

Łóżka metalowe Lak System - przede wszystkim materiał

Wyobrażacie sobie, że najcięższe łóżko Lak System waży 90 kg? Wszystko dzięki wysokiej jakości, grubej stali (poch. UE). Choć nasze produkty dostarczane są w kilku wygodnych paczkach, nie możemy przesadzić z wagą poszczególnych elementów - chodzi głównie o wezgłowie. Wyprzedźmy pytanie o nowość Lak System - nowoczesne metalowe łóżko wzór 34, którego wezgłowie, regularnie wypełnione pionowymi profilami 4x2 cm, dostępne jest tylko w trzech rozmiarach: 80, 90 oraz 100 cm. Wariant dla wygodnych singli, tj. szerokość 120 cm lub łóżko w wersji dwuosobowej zmienia wygląd, aby oprócz wytrzymałości było wygodne w pakowaniu, montażu oraz transporcie. 

Nowość- łóżko metalowe wzór 34 na szerokość od 80 do 100 cm (nowość od 5 lutego 2021 r.

Samo wezgłowie łóżka - setki waży 15 kg, zaś cała rama ze stelażem drewnianym pod materac 59 kg. 

[product id="991, 992, 993"]

Z kolei łóżko metalowe wzór 34 w wersji szerokiej waży maksymalnie 87 kg i już pokazujemy: 

[product id="525, 526, 527"]

Zapraszamy do zakupów. Wkrótce wiosna, a na wiosnę sypialnię jak z marzeń urządzić każdy może. Przypominamy o naszych promocjach:

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: +48730777125

łóżka metalowe Lak System Premium

Opinie Klientów na temat łóżek metalowych Lak System

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl