zapytaj | zamów

730 777 125 w godz. 8-16

Realizacja

W skrócie o tym co warto wiedzieć przed zakupem łóżka metalowego w naszym Sklepie. Szczegółowe informacje oraz regulamin sklepu znajdują się w stopce na dole strony. 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Państwa zamówienie wyślemy w terminie do 14 dni roboczych licząc od dnia następnego po złożeniu zamówienia. Dni robocze nie obejmują weekendów oraz świąt. 

O etapach produkcji będziemy Państwa informować wiadomością SMS oraz mailem. Informacje te dotyczą czterech etapów realizacji zamówienia:

 

 

 

  1. przyjęcia zamówienia do realizacji
  2. wyspawania produktu i przygotowania do lakierowania
  3. zakończenia malowania oraz przekazania do pakowalni
  4. zlecenia odbioru przesyłki do transportu

 

SPOSÓB ZAPAKOWANIA

Każde łóżko pakujemy do wysyłki w 3 lub 4 wygodne do przeniesienia paczki. Waga jednej paczki nie przekracza 30 kg. Wiemy, że łóżka wymagają specjalnego traktowania i szczególnej ochrony, dlatego opracowaliśmy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. 

Bezpieczna przesyłka do czwartej potęgi

Każdy element metalowej ramy łóżka owinięty jest transparentną folią stretch, a następnie podwójnie folią bąbelkową. Dodatkowo owijane są detale łóżka - mocowania, kule, wystające elementy ozdobne. Tak przygotowane części paczek zabezpieczane są tekturą falistą lub wkładane do mocnego kartonu. Uzupełnienie ochrony stanowią taśmy i naklejki bezpieczeństwa.

Taki sposób pakowania daje gwarancję, że w trakcie transportu nasze łóżka nie ulegną uszkodzeniu i w stanie nienaruszonym zostaną doręczone Klientowi. Tak zapakujemy Twoje łóżko

bezpieczna przesyłka w Lak System  Pakowalnia Lak System

   

WSZYSTKO O DOSTAWIE

Nie pobieramy dodatkowych opłat za przesyłkę. Jedynie przesyłka za pobraniem kosztuje 30 zł niezależnie od ilości zakupionych produktów. Dysponujemy transportem własnym po wcześniejszym uzgodnieniu.

Niemal wszystkie łóżka wysyłamy firmą kurierską DHL. Sofy i łóżka w rozmiarze 180 x 200 cm wysyłamy dwoma różnymi kurierami w jednym dniu, zaś z chwilą zlecenia odbioru przesyłki do transportu powiadomimy Państwa wiadomością SMS wskazując ilość paczek, operatora oraz nr przesyłki

Dostawa odbywa się przeważnie następnego dnia roboczego. Prosimy o dyspozycyjność w dniu dostawy. Kurierzy nie mają obowiązku uprzedzać telefonicznie o swojej wizycie (choć najczęściej tak robią) oraz oczekiwać na odbiorcę przesyłki pod adresem dostawy jeśli odbiorcy nie zastał.

 

CO Z MONTAŻEM?

Dostawa w trzech niezależnych paczkach pozwala szybko i bezproblemowo przetransportować komplet w wybrane miejsce w domu. A montaż?

Montaż jest tak prosty, że nie potrzeba do tego pomocy – jedna osoba może wykonać to zadanie bez użycia siły i specjalistycznych narzędzi. Kilka wytrzymałych śrub (w komplecie), parę minut pracy i można odpocząć w nowym, wygodnym łóżku od Lak System! Zobacz instrukcję montażu łóżka lub sofy:

 

GWARANCJA, REKLAMACJA, ZWROTY

Wszystkie produkty objęte są dwuletnią gwarancją producenta. W przypadku łóżek gwarancja obejmuje również powłokę lakierniczą oraz drewniany spód pod materac. Jesteśmy producentem łóżek, dlatego w razie stwierdzenia jakiejkolwiek wady, zwykle dokonujemy wymiany wadliwego elementu za jedną wizytą kuriera. Wymiana odbywa się w naszym zakresie i na nasz koszt.

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i rozumiemy istotę zakupów przez Internet. Dlatego mają Państwo aż 60 dni na ewentualną decyzję o odstąpieniu od umowy kupna. Na Państwa życzenie możemy wysłać kuriera po przesyłkę zwrotną.

Prosimy pamiętać, prawo do zwrotu nie przysługuje w sytuacji, kiedy którykolwiek produkt oferowany przez nasz sklep zostanie zamówiony w rozmiarze nietypowym bądź w jakikolwiek sposób zmodyfikowany na specjalne życzenie Klienta. Przez rozmiar nietypowy należy rozumieć każdą inną długość niż 200 cm.

  

KONTAKT

  • tel. 730 777 125 - zapytaj o łóżko lub materac, złóż zamówienie przez telefon (w godz. 8-16)
  • tel. 730 777 416 - zapytaj o status realizacji twojego zamówienia (w godz. 8-16)
  • sklep@laksystem.pl

  

LAK SYSTEM W SIECI

 

ARCHIWUM SKLEPU

Promocje

poznaj opinie naszych Klientów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium