zapytaj | zamów

730 777 125 w godz. 9-17

REGULAMIN PROMOCJI 1
FOTO GALERIA NASZYCH KLIENTÓW

 Regulamin Promocji: 

 1. Organizatorem Promocji jest właściciel niniejszego Sklepu, firma Lak System Paweł Drożdż, NIP 
  6941582227
 2. Uczestnikiem Konkursu jest osoba pełnoletnia, która nabyła łóżko / łóżka metalowe u Organizatora Promocji w dowolnej, dopuszczonej Regulaminem Sklepu formie.
 3. Warunkiem uczestnictwa w Promocji, a zarazem otrzymania kuponu rabatowego jest przesłanie przez jego Uczestnika na adres mailowy sklep@laksystem.pl minimum dwóch zdjęć łóżka produkcji Lak System.
 4. W treści wiadomości e-mail Uczestnik Konkursu jest zobowiązany wpisać tekst: 'Oświadczam, że wykonane zdjęcia dotyczą produktu zakupionego przeze mnie i wyrażam zgodę na ich publikację przez Organizatora w Internecie w celach promocyjnych'.
 5. Organizator Promocji, poza zdjęciami, ma prawo opublikować imię oraz nazwę miejscowości Uczestnika.
 6. Minimalna wielkość każdego zdjęcia to 1500 x 1000 pikseli
 7. Organizator Promocji, w odpowiedzi na e-mail, wyśle do Uczestnika Promocji jednorazowy kod rabatowy na kwotę 200 zł do wykorzystania przez 12 miesięcy, tylko w Sklepie osadzonym na domenie www.laksystem.pl
 8. Kod rabatowy dotyczy produktów z kategorii "łóżka metalowe".
 9. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Przejdź do Galerii

Komentarze do wpisu (1)

24 października 2018

Witam. Przede wszystkim chciałam podziękować za bardzo miłą obsługę , każdy kontakt z Państwem przebiegał w przyjaznej atmosferze - zero zniecierpliwienia , uprzejme udzielanie informacji , na ile to możliwe dostosowanie transportu do moich potrzeb . Z łóżka również jestem zadowolona - nie mam żadnych uwag co do wykonania , bardzo prosty montaż (we wcześniejszych wpisach wiele osób podkreślało że dobrze zapakowane - delikatnie powiedziane). Dziękuję i pozdrawiam .

poznaj opinie naszych Klientów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl