Zapytaj - zamów

 730 777 125 w godz. 8-16

Stelaż Standard do łóżka na szerokość: 180 cm

stelaż podwójny do łóżka Lak System na szerokość 160 cm (2 x 90 cm)
 • promocja
Dostępność: tak
Wysyłka: do 15 dni roboczych
Cena: 89,00 zł 138,00 zł 89.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: SS180

OPIS

Stelaż Standard podwójny do dowolnego łóżka Lak System:

 • na szerokość 180 cm
 • na długość 200 lub 190, lub 180 cm 

Oto szczegóły:

 • dwa stelaże do dowolnego wzoru łóżka Lak System w rozmiarze na szerokość 180 cm (2 stelaże x 90 cm).
 • każdy stelaż składa się z 22 drewnianych listew prostych pozyskiwanych z drewna sosnowego. Odstęp miedzy listwami wynosi ok. 3 cm.
 • montaż każdego stelaża polega na jego rozłożeniu między kątownikami (wzdłuż ramy bocznej łóżka) oraz przyczepieniu wybranych listew do kątowników za pomocą taśmy montażowej (w zestawie).
 • Uwaga, sposób montażu stelaża Standardowego na ramie metalowej nie jest przez nas obligatoryjnie ustalony. Istnieje możliwość przykręcenia go na stałe z kątownikami ramy we własnym zakresie bez utraty gwarancji. 
 • stelaż jest tak zaprojektowany, aby po rozłożeniu skrajne listwy nie stykały się z krawędziami boków łóżka, dzięki czemu nie wystają spod materaca i nie są widoczne.
 • w razie zakupienia łóżka w rozmiarze nietypowym, na długość 180 lub 190 cm dodajemy stelaż na długość 200 cm celem dopasowania do ramy we własnym zakresie (należy odciąć taśmę z nadmiarem listew).
 • po rozłożeniu stelaża taśma spinająca listwy powinna być lekko napięta. Dzięki temu stelaż nie będzie przesuwał się podczas użytkowania. 

Uwaga!

 • nie realizujemy zamówień na sam stelaż. Wysyłka stelaża możliwa tylko w komplecie z wybranym łóżkiem
 • Posiadasz stelaż od innego sprzedawcy? Upewnij się, że będzie pasował do łóżka Lak System.

Zdjęcia stelaża Standard (zapakowany i po rozpakowaniu)

Stelaż    Stelaż 

Instrukcja oraz schemat montażu stelaża Standard z listew prostych

(instrukcja wraz z elementami mocującymi dodawana jest do kompletu)

1. Rozłóż listwy według poniższego schematu (taśmy spinające powinny znajdować się pod listwami),

2. przyklej dołączone dwustronne taśmy montażowe na spód listwy: pierwszej, czwartej, siódmej itd. (jak w schemacie). Taśmy mogą mieć inny kolor i kształt,

3. każdorazowo, po przyklejeniu taśm montażowych do listwy, oderwij folię zabezpieczającą i przymocuj listwę do metalowej ramy

4. taśma spinająca listwy powinna być delikatnie napięta. Dzięki temu listwy wewnątrz stelaża nie będą przesuwały się,

5. w razie zakupienia łóżka w rozmiarze nietypowym, na długość 180 lub 190 cm dodajemy stelaż na długość 200 cm, celem dopasowania do ramy we własnym zakresie (należy odciąć taśmę z nadmiarem listew).

 

schemat montażu stelaża Standard

 

Montaż stelaża na przykładzie zdjęć:

łóżko metalowe podwójne Lak System ze stelażem dzielonymłóżko metalowe wzór 26J w rozmiarze 140x200 cm

 

OPINIE (0)

Wybierz kolor z największej palety w sieci

Czarne i białe to zaledwie początek Zobacz kilkadziesiąt wariantów wykończenia metalowej ramy łóżka. Do wyboru miedzy innymi: grafity, pastele, kolory antyczne, zdobione patyną, w strukturze i gładkie. Teraz nowość - matowa musztarda i zielony butelkowy. Sprawdź.

zobacz paletę kolorów

Do łóżka polecamy drewniany stelaż
Ten niezbędny dodatek do łóżka stanowi część zamienną, dlatego nie dodajemy go obligatoryjnie, a udostępniamy jako opcję. Mogą Państwo skompletować łóżko wykorzystując własny stelaż (kupiony u innego sprzedawcy) lub wybrać proponowany przez nas: Stelaż Standard - wykonany z listew sosnowych, prostych o grubości 2 cm, odległość między listwami 3 cm
 
Koszt dostawy
 • Zamówienie opłacone przelewem: 0 zł.
 • Przesyłka za pobraniem: 30 zł na całe zamówienie.
 • Usługa wniesienia: od 49 zł (koszt zależny od ilości produktów).
 • Łóżko pakujemy w kilka paczek. Otrzymają Państwo SMS z datą planowanej dostawy oraz dalsze wiadomości od operatora. Dostawę zapewnia spedycja DTS. 
Montaż łóżka

Przed rozpoczęciem montażu prosimy rozpakować wszystkie otrzymane paczki, a wyjęte elementy ułożyć w bezpieczny sposób zapobiegający np. przewróceniu.

W jednej z paczek znajdą Państwo małe pudełko zawierające: elementy mocujące (śruby), instrukcję montażu, kartę gwarancyjną i dowód zakupu. Elementy konstrukcji łóżka należy tylko skręcić dołączonymi śrubami. Do tego potrzebne będą dwa klucze proste nr 13. Ponieważ są powszechne, nie dodajemy kluczy do kompletu.

Podczas montażu prosimy korzystać z instrukcji oraz zachować bezpieczeństwo. Instrukcja znajduje się również w menu Sklepu w zakładce "Realizacja"

Lak System

Dla Was od dziesięciu lat!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl