info

W związku z restrukturyzacją firmy sprzedaż została zakończona

Metalowe czy drewniane, które łóżko wybrać
Metalowe czy drewniane, które łóżko wybrać

Metalowe czy drewniane, które łóżko wybrać

Powszechny dylemat - łóżko drewniane czy łóżko metalowe - jest wciąż aktualny. Warto podkreślić, że tak łóżko drewniane, jak i metalowe ma swoich zwolenników i w głównej mierze jego wybór zależy od upodobań i gustu Klienta.

Przy zakupie łóżka warto jednak zwrócić uwagę na to, że:

 • Metal jest materiałem o znacznie trwalszych parametrach niż drewno, stąd jego żywotność jest o wiele dłuższa.
 • Spawana konstrukcja ramy łóżka jest jednakowo wytrzymała i stabilna bez względu na okres użytkowania.
 • Łóżko metalowe wcale nie musi kojarzyć się z formami klasycznymi, a bogate wzornictwo pozwala na uzyskanie kształtów pasujących do każdej aranżacji sypialni.
 • Łóżko metalowe z powodzeniem komponuje się w połączeniu z drewnianymi meblami.
 • Zaletą łóżek metalowych jest o wiele łatwiejsza i praktycznie nieograniczona możliwość zmiany koloru (w każdej chwili można je przemalować np. przy okazji zmiany wyglądu wnętrza).   

Czemu warto kupić łóżko metalowe w Lak System?

 • Łóżka wykonywane w naszym warsztacie to niezwykle trwałe konstrukcje, do których wykorzystujemy wysokogatunkową stal pozyskiwaną z krajów UE oraz elementy kute od wiodących producentów i importerów. Metalowa rama składa się z czterech elementów skręcanych śrubami, co sprawia, że konstrukcja łóżka jest bardzo solidna i wytrzymała. Łóżka skręcane są ośmioma śrubami, natomiast sofy czterema. Śruby posiadają mechanizm zabezpieczający przed samorozkręcaniem. 
 • Śrubowy system połączeń ramy łóżek sprawia, że cała konstrukcja jest stabilna, nie piszczy i nie skrzypi, a przy tym złożenie łóżka jest czynnością niezwykle prostą. Takie rozwiązanie ma również tą zaletę, w przeciwieństwie do łóżek drewnianych, że wielokrotny montaż (np. w przypadku przeprowadzki) nie wpływa na stabilność i wytrzymałość łóżka. 

Dodatkowo:

 • w łóżkach 120x200 cm zastosowano wspornik i piątą nogę podtrzymującą materac.
 • w łóżkach podwójnych, czyli o szerokości od 140 cm wzwyż zastosowano dodatkowe kątowniki biegnące pod konstrukcją łóżka w jego środkowej części. Oprócz tego, że pełnią funkcję wspornika z piątą nogą, umożliwiają nałożenie dwóch stelaży obok siebie (dodawanych w komplecie z łóżkiem). Ilustruje to poniższy schemat oraz przykładowa aranżacja. 
 • W zależności od modelu łóżka, nogi wezgłowia i przynóża wykonane są z profilu okrągłego o średnicy 27 mm lub kwadratowego 40 x 20 mm. W każdym wypadku grubość ścianki stali wynosi minimum 2 mm
 • Rama łóżka, która podtrzymuje stelaż z materacem to wytrzymałe i trwałe kątowniki równoramienne o szerokości 4 cm i grubości prawie pół centymetra
 • Gruba stal sprawia, że w zależności od wzoru i rozmiaru, łózko Lak System może ważyć od 27 do nawet 85 kg (bez opakowania) 

łóżko metalowe podwójne Lak System ze stelażem dzielonymłóżko metalowe wzór 26J w rozmiarze 140x200 cm 

zdjęcia od naszych Klientów. Jest to (od lewej): łóżko wzór 32 i łóżko wzór 26J. Szerokość obu łóżek: 140 cm

 

Na koniec przygotowaliśmy kompendium ośmiu powodów, dla których zdaniem Klientów warto kupić łóżko Lak System. Jest ono podsumowaniem 99,9% pozytywnych opinii o naszych produktach. 

1 .Ważnym dla Klientów jest fakt, że wszystkie łóżka Lak System są projektowane i wykonywane w Polsce.

2. Solidna konstrukcja łóżek Lak System, jako parametr, często powtarza się w opiniach Klientów. Materiał, z jakiego produkujemy łóżka to prawdziwa stal. Jako nieliczni w opisach produktów przedstawiamy przekroje i grubości rurek. Nie mamy się czego wstydzić!

3. Według Klientów nasza firma oferuje duży wybór modeli i rozmiarów. Rzeczywiście jesteśmy jednym z większych polskich producentów łóżek metalowych i kutych. Od pojedynczych po małżeńskie, w stylach klasycznych, nowoczesnych, loftowych, orientalnych Klienci zawsze znajdą łóżko dopasowane do swoich potrzeb. 

4. Wysoko oceniana jest obsługa Klienta. Na każdym etapie zamówienia Klient może mieć pewność, że jego zlecenie obsługuje człowiek. W naszej firmie do dyspozycji Klienta jest szereg kanałów komunikacji od tradycyjnego e-maila, czy telefonu po interaktywne czaty i wiadomości w mediach społecznościowych.

5. Przesyłka wysłana na czas. Terminowość realizacji jest dla nas strategicznym i zasadniczym elementem sprzedaży internetowej. Wiemy jak ważne jest zaufanie do marki i sklepu. Istotnym warunkiem spełnienia tego kryterium jest dostarczenie Klientowi towaru w deklarowanym czasie, dlatego zawsze dochowujemy umówionego terminu.

6. Zdaniem Klientów sposób pakowania łóżek Lak System jest mistrzowski. Przecież nikt nie chce otrzymać paczki niedostatecznie zabezpieczonej na czas transportu. Opracowaliśmy autorski model przygotowania paczek, który w największym stopniu eliminuje możliwość uszkodzenia towaru w trakcie dostawy. Model ten do tego stopnia stał się niezawodny, że został przyjęty w innych sklepach z meblami.

7. Dobre imię sklepu buduje się też przez zgodność towaru z opisem i zdjęciami. Ta cecha doceniana jest przez wszystkich Klientów naszego sklepu.

8Łatwy montaż wyróżnia nas na tle konkurencji. Do złożenia łóżka nie potrzeba skomplikowanych narzędzi ani czasu. Dołączona prosta i czytelna instrukcja pozwala skręcić mebel dosłownie w kilka minut.

 

Pliki (1)

 • 4.jpg

  Metalowe czy drewniane, które łóżko wybrać

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: +48730777125

łóżka metalowe Lak System Premium

Opinie Klientów na temat łóżek metalowych Lak System

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl