zapytaj | zamów

730 777 125 w godz. 8-16

Modyfikacje i nie tylko - odpowiadamy na Państwa pytania 0
Odpowiadamy na Państwa pytania

Odpowiadamy na Państwa pytania

Czy można zwiększyć prześwit pod łóżkiem lub inaczej mówiąc - wydłużyć nogi łóżka?

- Tak, na życzenie, maksymalnie o 10 cm. Koszt modyfikacji 100 zł. Modyfikacja zwiększa wysokość całej ramy, czyli nie wydłużamy nóg kosztem oparć. Zamówienie na łóżko z modyfikacją prosimy złożyć telefonicznie (tel. 730 777 125 w godz. 8-16). 

Ze względu na ograniczenia stawiane przez firmy kurierskie, zmiana prześwitu dużych łóżek, np podwójnych może być droższa, a w niektórych przypadkach możliwa pod warunkiem, gdy łóżko zostanie odebrane osobiście przez Klienta lub wysyłka zostanie zorganizowana w jego zakresie.

Czy można zamówić łóżko w rozmiarze nietypowym?

- Jak najbardziej, możemy wykonać łóżko na szerokość 110, 130 lub 150 cm oraz na długość 180, 190 lub 210 cm.

Każde łóżko wykonujemy od początku (materiał, spawanie, czyszczenie, malowanie proszkowe, wysyłka) i robimy to na miejscu w Lak System. Zatem możemy dokonywać różnych modyfikacji, w tym takich, które dotyczą elementów ozdobnych. Dowiedz się więcej na ten temat.

Czy możliwa jest modyfikacja łóżka?

- Jak najbardziej, ale tylko w obrębie naszych produktów. Do częstych modyfikacji należą: obniżenie wezgłowia, dodanie lub usunięcie elementów dekoracyjnych. Jeśli modyfikacja wymaga rozrysowania projektu, pobierana jest opłata w wysokości 100 zł (bez względu na ilość produktów). Projekt przesyłamy jest do Klienta celem akceptacji.

Czy materac nie zsuwa się z łóżka? Chcę zakupić łóżko otwarte.

Nie, ponieważ w czasie użytkowania materac pracuje wzdłuż ramy, gdzie zawsze są oparcia w postaci wezgłowia i przynóża. Materac dodatkowo zatrzymywany jest przez powierzchnię stelaża oraz wsad o głębokości ok. 4 cm lub 7,5 cm w zależności od modelu łóżka. (2 cm wsadu jest zarezerwowane właśnie na stelaż).

Czy kurier wnosi przesyłkę do mieszkania?

- Kurier ma obowiązek dostarczenia zamówionego produktu do drzwi domu lub bloku. Kurier może pomóc z wniesieniem, ale należy pamiętać, że nie jest to jego obowiązek. Z myślą o tym pakujemy nasze produkty w taki sposób, aby każda dorosła osoba mogła poradzić sobie w tym zakresie. Łóżka pakujemy w kilka poręcznych paczek: od 2 do 5 w zależności od wybranego modelu i rozmiaru łóżka. Waga każdej paczki nie może przekraczać 30 kg. Najczęściej taka paczka waży w przedziale od 15 do 20 kg.

Czy moge liczyć na montaż łóżka?

- Wszystkie produkty wysyłamy firmami kurierskimi, które nie świadczą takich usług. Bez obaw - montaż łóżka jest banalnie prosty, dłużej zajmuje rozpakowanie. Aby mebel był gotowy do użytku, trzeba kilka elementów skręcić śrubami. Potrzebne do tego dwa klucze proste nr 13 (nie dodawane do kompletu).

Czy kurier zadzwoni przed dostawą?

- Kurier nie ma obowiązku kontaktować się telefonicznie z odbiorcą przesyłki, ale:

  • Do każdej przesyłki DHL (większość wysyłanych łóżek) zamawiamy usługę PDI - interaktywnego powiadomienia odbiorcy o przesyłce zanim ta zostanie dostarczona. Operator jednak nie precyzuje z jakim czasowym wyprzedzeniem. W praktyce ok. 15-30 min.

Komentarze do wpisu (0)

TEMATY DLA CIEBIE


 

Blog - nasze porady w sklepie z łóżkami metalowymi

Blog inspiracje

Foto galeria Klientów - łóżka Lak System w Waszym obiektywie

Paleta kolorów do łóżek Lak System

 

Odbierz kod rabatowy o wartości 50 zł!
Dołącz do grona Czytelników naszego Newslettera i kupuj taniej
Z subskrypcji zawsze możesz zrezygnować wysyłając ponownie swój e-mail. Pamiętaj, nie udostępniamy danych naszych Subskrybentów żadnym podmiotom.

strzał w rabat 10%

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl