Zapytaj - zamów

 730 777 125 w godz. 8-16

Modyfikacje i nie tylko - odpowiadamy na pytania
Odpowiadamy na Państwa pytania

Odpowiadamy na pytania

Czy można zwiększyć prześwit pod łóżkiem lub inaczej mówiąc - wydłużyć nogi łóżka?

 • Tak, na życzenie, maksymalnie o 10 cm. Koszt modyfikacji 100 zł. Modyfikacja zwiększa wysokość całej ramy, czyli nie wydłużamy nóg kosztem oparć. Zamówienie na łóżko z modyfikacją prosimy złożyć telefonicznie (tel. 730 777 125 w godz. 8-16). 
 • Ze względu na ograniczenia stawiane przez firmy kurierskie, zmiana prześwitu dużych łóżek, np podwójnych może być droższa, a w niektórych przypadkach możliwa pod warunkiem, gdy łóżko zostanie odebrane osobiście przez Klienta lub wysyłka zostanie zorganizowana w jego zakresie.

Czy można zamówić łóżko w rozmiarze nietypowym?

 • Jak najbardziej, możemy wykonać łóżko na szerokość 110, 130 lub 150 cm oraz na długość 180, 190 lub 210 cm. 

Czy możliwa jest modyfikacja łóżka?

 • Jak najbardziej, ale tylko w obrębie naszych produktów. Do częstych modyfikacji należą: obniżenie wezgłowia, dodanie lub usunięcie elementów dekoracyjnych lub całych profili. Jeśli modyfikacja wymaga rozrysowania projektu, pobierana jest opłata. Projekt przesyłamy jest do Klienta celem akceptacji, a następnie wraz z kartą zamówienia na produkcję.

Czy materac nie zsuwa się z łóżka? Chcę zakupić łóżko otwarte.

 • Materac nie zsuwa się, ponieważ w czasie użytkowania materac pracuje wzdłuż ramy, gdzie zawsze są oparcia w postaci wezgłowia i przynóża. Materac dodatkowo zatrzymywany jest przez powierzchnię stelaża oraz wsad o głębokości ok. 4 cm lub 7,5 cm w zależności od modelu łóżka. (2 cm wsadu jest zarezerwowane właśnie na stelaż). Dostępne barierki do niektórych wzorów łóżek maja charakter dekoracyjny.

Czy kierowca wnosi przesyłkę do mieszkania?

 • TAK, jeśli taka usługa została dodana do zamówienia. Usługę wniesienia można zamówić na etapie wyboru rodzaju dostawy. Wniesienie jest za niewielką opłatą, zależną od ilości produktów.
 • nasze produkty pakujemy w taki sposób, aby każda dorosła osoba mogła poradzić sobie z ich przeniesieniem. Łóżka pakujemy w kilka poręcznych paczek: od 2 do 5 w zależności od wybranego modelu i rozmiaru łóżka. Waga każdej paczki nie może przekraczać 30 kg. Najczęściej taka paczka waży w przedziale od 15 do 20 kg.

Czy mogę liczyć na montaż łóżka?

 • Nie, ponieważ uważamy, że najlepiej z prostym montażem poradzi sobie przyszły użytkownik. Montaż zajmuje chwilę polega na skręceniu łóżka śrubami - to wszystko. 
  • Do montażu potrzebne są dwa klucze proste nr 13 (nie dodajemy do kompletu).

Czy kierowca zadzwoni przed dostawą?

- Kierowca nie ma obowiązku kontaktować się telefonicznie z odbiorcą przesyłki, ale z doświadczenia wiemy, że dzwoni. Dla pewności, w dniu planowanej dostawy w Twoim panelu przesyłki pojawi się numer telefonu do kierowcy. 

 • Panel przesyłki to strona w Internecie, do której dostęp ma tylko adresat przesyłki. Strona dostarcza informację o etapach transportu, terminie planowanej dostawy, pozwala zmienić termin jak też skontaktować się z kierowcą. Link do panelu wysyłany jest na email podany w wysyłanym zamówieniu.

Opinie Klientów na temat łóżek metalowych Lak System

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl