info

W związku z planowaną restrukturyzacją firmy zakup łóżka możliwy tylko do 26-05-2024 r.

Realizacja

Łatwy wybór - prosty zakup. W skrócie o tym, co warto wiedzieć

Wystarczy jeden telefon: 730 777 125 w godzinach 9-16 lub sprawdź zakładkę Wiedza w menu sklepu.

Zakupy w naszym sklepie to czysta przyjemność.

 Łóżka metalowe Lak System:

 • To produkty regionalne, które w całości wykonujemy ręcznie po przyjęciu zamówienia. Do ich produkcji wykorzystujemy tylko polską stal, której pochodzenie potwierdzają certyfikaty hut działających na terenie całego kraju.
 • Wysoką jakość łóżek Lak System zapewniają nie tylko wytrzymałe metalowe profile oraz pełne, zamknięte spawy, ale także system zarządzania jakością, zgodny z normami posiadanego certyfikatu ISO 9001.
 • Łóżka sygnowane naszym logo to połączenie wiedzy, dziesięciu lat doświadczeń, estetyki i dbałości o komfort przyszłych użytkowników.  

 Nasz sklep gwarantuje:

 • Wysyłkę łóżka za 0 zł lub dostawę z wniesieniem realizowaną przez wiodącą firmę transportową,
 • 60 dni na zwrot łóżka. W tym czasie możesz normalnie użytkować produkt,
 • możliwość kupna na dogodne raty 0% lub skorzystania z płatności on-line (BLIK, karta, Google Pay i więcej,
 • fachową pomoc w zakupach oraz obsługę posprzedażową.  

Czas realizacji zamówienia

 • Deklarujemy wysyłkę w terminie do 14 dni roboczych. Dni robocze nie obejmują weekendów oraz świąt wolnych od pracy. 
 • Wysyłki realizujemy we wtorki i czwartki.
 • Zastrzegamy możliwość zorganizowania wysyłki w najbliższy wtorek lub czwartek po deklarowanym terminie realizacji).
 • Prosimy uwzględnić 2-3 dni robocze na transport (Polska).
 • Prosimy uwzględnić do 5 dni roboczych na transport (Czechy).

♦ Dostawa na poziomie

Oferujemy wysoką jakość dostawy zamówienia firmą spedycyjną "Zadbano". Przekonaliśmy się, że każdej dostawie towarzyszy pełen profesjonalizm oraz doskonały kontakt z naszymi Klientami (zarówno przed jak i w dniu doręczenia przesyłki). Składając zamówienie możesz wybrać usługę wniesienia.

 • Z chwilą zlecenia przesyłki otrzymasz od "Zadbano" powiadomienie ze wstępnym terminem dostawy oraz link do panelu przesyłki. Panel przesyłki pozwala zmienić termin dostawy oraz zadzwonić do kierowcy.
 • Dostawa odbywa się w godzinach 8-20, ale nie musisz cały dzień wyglądać przez okno. Kierowca zadzwoni odpowiednio wcześniej na podany w zamówieniu numer telefonu.
 • W przypadku zakupu materaca wraz z łóżkiem, materac wyślemy odrębną przesyłką bezpośrednio z magazynu producenta. Wówczas dostawa materaca i łóżka odbędzie się w różnych terminach. Każdorazowo o wysyłce odpowiednio wcześniej powiadomimy.
 • Dostawa zamówień poza granice Polski obejmuje usługę wniesienia. W przypadku zamówienia łózka i materaca dostarczamy komplet w jednej przesyłce.

♦ Sposób zapakowania

Każde łóżko pakujemy do wysyłki w wygodne do przeniesienia paczki. Waga jednej paczki nie przekracza 30 kg. Wiemy, że łóżka wymagają szczególnej ochrony, dlatego opracowaliśmy system pakowania, który pozwala wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. 

Materace są mechanicznie rolowane, a zawartość paczki chroni mocna folia oraz gruby, odporny na czynniki zewnętrzne karton. Taka paczka zajmuje minimum miejsca, dzięki czemu oszczędzamy i dbamy i o środowisko.

Jesteśmy pewni, że nasze produkty nie ulegną uszkodzeniu. Wyspecjalizowane firma transportowa dokłada wszelkich starań, aby nie tylko dostarczyć przesyłkę w stanie idealnym, ale każdej dostawie towarzyszył pełen profesjonalizm oraz doskonały kontakt z naszymi Klientami.  

♦ Przykład gotowych paczek (tak pakujemy łóżka metalowe)

Pakowalnia Lak System 

♦ Koszt dostawy

 • 0 zł  - wysyłka zamówienia o wartości powyżej 500 zł.
 • 30 zł - wysyłka zamówienia o wartości do 500 zł. 
 • 49 zł - usługa wniesienia jednego produktu (niezależnie od ilości paczek składających się na jeden produkt).
 • do uzgodnienia - transport Lak System (np. przy większej ilości produktów). Prosimy wcześniej uzgodnić z działem sprzedaży. 

♦ Co z montażem łóżka?

Montaż jest tak prosty, że nie potrzeba do tego pomocy – sam wykonasz to zadanie bez użycia siły i specjalistycznych narzędzi. Kilka wytrzymałych śrub (w komplecie), parę minut pracy i odpoczniesz w nowym, wygodnym łóżku od Lak System! Zobacz instrukcję montażu łóżka lub sofy:

zobacz instrukcję montażu łóżka metalowego

albo obejrzyj film z montażu sofy w pokoju młodzieżowym

♦ Pora na materac

Termin na rozpakowanie materaca jest długi (podany na opakowaniu) mimo to prosimy nie zwlekać (kwestia terminu 14 dni na ewentualny zwrot). Materac najlepiej użytkować po upływie 24 godzin po rozpakowaniu. W tym czasie produkt przyjmie właściwe parametry. W praktyce wystarczy kilka godzin. Jeśli wysokość/grubość jest prawidłowa - materac gotowy do użytkowania. 

Gwarancja, reklamacja, zwroty

 • Wszystkie produkty objęte są dwuletnią gwarancją producenta. W przypadku łóżek gwarancja obejmuje również powłokę lakierniczą oraz drewniany spód pod materac. Jesteśmy producentem łóżek, dlatego w razie stwierdzenia jakiejkolwiek wady, zwykle dokonujemy wymiany wadliwego elementu za jedną wizytą kuriera. Wymiana odbywa się w naszym zakresie i na nasz koszt.
 • Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i rozumiemy istotę zakupów przez Internet. Z tego powodu dajemy aż 60 dni na ewentualną decyzję o odstąpieniu od umowy kupna (w przypadku materaca -14 dni). Na życzenie możemy zorganizować przesyłkę zwrotną. Więcej o gwarancji i zwrotach >tutaj<
 • Prosimy pamiętać, prawo do zwrotu nie przysługuje w sytuacji, kiedy którykolwiek produkt oferowany przez nasz sklep zostanie zamówiony w rozmiarze nietypowym bądź w jakikolwiek sposób zmodyfikowany na specjalne życzenie Klienta. Przez rozmiar nietypowy należy rozumieć każdą inną długość niż 200 cm.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl