Zapytaj - zamów

 730 777 125 w godz. 8-16

Realizacja

W skrócie o tym, co warto wiedzieć przed zakupem łóżka metalowego w naszym Sklepie

Łóżka metalowe Lak System to certyfikowane produkty regionalne, które w całości wykonujemy ręcznie po przyjęciu zamówienia od naszych Klientów. Łóżka sygnowane naszym logo to połączenie fachowej wiedzy, estetyki i dbałości o komfort przyszłych użytkowników. Wysoką jakość naszych produktów zapewnia między innymi bardzo wytrzymała polska stal oraz zamknięte, pełne spawy.

Zakup łóżka nie musi być trudny, dlatego w menu głównym sklepu znajdziesz informacje o naszej firmie oraz szereg praktycznych wskazówek (zakładka "Wiedza"). Na dole witryny (w stopce) znajdziesz regulamin sklepu, politykę prywatności oraz panel Klienta.

 Nasz sklep gwarantuje:

  • wysyłkę za 0 zł dla zamówień powyżej 500 zł lub dostawę z wniesieniem realizowaną przez najlepsze firmy spedycyjne w kraju,
  • wysyłkę za pobraniem produktów w rozmiarze nietypowym,
  • 60 dni na zwrot łóżka. W tym czasie możesz normalnie użytkować produkt,
  • możliwość kupna na dogodne raty lub skorzystania z płatności on-line (BLIK, karta, Google Pay i wiele więcej,
  • fachową pomoc w zakupach oraz obsługę posprzedażową.

Czas realizacji zamówienia

Twoje zamówienie wyślemy w terminie do 15 dni roboczych licząc od dnia następnego po złożeniu zamówienia. Dni robocze nie obejmują weekendów oraz świąt. Prosimy uwzględnić 2 dni robocze na transport, który zaczyna się z chwilą przekazania przesyłki firmie spedycyjnej "Zadbano".

 

 

Powiadomimy Cię o poszczególnych etapach produkcji łóżka/stolika:

  1. zamówienie przyjęte do realizacji (SMS + e-mail)
  2. produkt wyspawany i przekazany do czyszczenia (e-mail)
  3. produkt oczyszczony, przekazany do lakierowania i zapakowania (e-mail)
  4. przesyłka zlecona, gotowa do transportu (SMS + e-mail)

♦ W końcu odstawa na najwyższym poziomie

Oferujemy najwyższą jakość dostawy Państwa przesyłki firmą spedycyjną "Zadbano".

Z chwilą zlecenie przesyłki do transportu otrzymasz SMS + e-mail z konkretną datą zaplanowanej dostawy. Zarówno w tym momencie jak i w trakcie transportowania przesyłki można zarządzać terminem dostawy. Link do panelu operator wyśle w odrębnej wiadomości SMS. Ponadto w dniu planowanej dostawy otrzymasz numer telefonu do kierowcy.

W przypadku zamówienia łóżka z materacem zorganizujemy dwie dostawy w różnym czasie, ponieważ produkty ruszą w drogę z dwóch niezależnych magazynów w Polsce. 

♦ Sposób zapakowania

Każde łóżko pakujemy do wysyłki w 2, 3 lub 4 wygodne do przeniesienia paczki. Waga jednej paczki nie przekracza 30 kg. Wiemy, że łóżka wymagają szczególnej ochrony, dlatego opracowaliśmy system pakowania, który pozwala wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. Materace (po zakończeniu produkcji) wkładane są w mocną, trudną do rozdarcia folię, a następnie pakowane w gruby i odporny na czynniki zewnętrzne karton.

Jesteśmy pewni, że nasze produkty nie ulegną uszkodzeniu. Wyspecjalizowane firma transportowa dokłada wszelkich starań, aby nie tylko dostarczyć przesyłkę w stanie idealnym, ale każdej dostawie towarzyszył pełen profesjonalizm oraz doskonały kontakt z naszymi Klientami. 

♦ Przykład gotowych paczek (tak pakujemy łóżka metalowe)

Pakowalnia Lak System

 

♦ Wszystko o dostawie

Nie pobieramy opłat za przesyłkę (zamówienie o wartości powyżej 500 zł). Jedynie dostawa za pobraniem kosztuje 30 zł niezależnie od ilości zakupionych produktów. Dysponujemy transportem własnym po wcześniejszym uzgodnieniu lub zapewniamy transport z wniesieniem za opłatą.

Wszystkie produkty (w tym materace) wysyłamy firmą transportową. Przekonaliśmy się, że każdej dostawie towarzyszy pełen profesjonalizm oraz doskonały kontakt z naszymi Klientami (zarówno przed jak i w dniu doręczenia przesyłki). 

Z chwilą zlecenia odbioru przesyłki do transportu otrzymasz powiadomienie SMS z datą planowanej dostawy. Transport trwa 2 dni robocze. W dniu dostawy przyjdzie kolejny SMS z linkiem do śledzenia przesyłki. W razie potrzeby będzie można zadzwonić do kierowcy.

♦ Co z montażem?

Dostawa łóżka metalowego w kilku paczkach pozwala łatwo i szybko przenieść komplet w wybrane miejsce w domu (możesz zamówić usługę wniesienia).

A montaż?

Montaż jest tak prosty, że nie potrzeba do tego pomocy – jedna osoba może wykonać to zadanie bez użycia siły i specjalistycznych narzędzi. Kilka wytrzymałych śrub (w komplecie), parę minut pracy i odpoczniesz w nowym, wygodnym łóżku od Lak System! Zobacz instrukcję montażu łóżka lub sofy:

zobacz instrukcję montażu łóżka metalowego

albo obejrzyj film z montażu sofy w pokoju młodzieżowym

Materace rolowane w kilka godzin po rozpakowaniu można użytkować. Termin na rozpakowanie materaca jest długi, mimo to prosimy nie zwlekać (kwestia terminu 14 dni na ewentualny zwrot).

♦ Gwarancja, reklamacja, zwroty

Wszystkie produkty objęte są dwuletnią gwarancją producenta. W przypadku łóżek gwarancja obejmuje również powłokę lakierniczą oraz drewniany spód pod materac. Jesteśmy producentem łóżek, dlatego w razie stwierdzenia jakiejkolwiek wady, zwykle dokonujemy wymiany wadliwego elementu za jedną wizytą kuriera. Wymiana odbywa się w naszym zakresie i na nasz koszt.

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i rozumiemy istotę zakupów przez Internet. Z tego powodu dajemy aż 60 dni na ewentualną decyzję o odstąpieniu od umowy kupna (w przypadku materaca -14 dni). Na życzenie możemy zorganizować przesyłkę zwrotną. Więcej o gwarancji i zwrotach >>tutaj<<

Prosimy pamiętać, prawo do zwrotu nie przysługuje w sytuacji, kiedy którykolwiek produkt oferowany przez nasz sklep zostanie zamówiony w rozmiarze nietypowym bądź w jakikolwiek sposób zmodyfikowany na specjalne życzenie Klienta. Przez rozmiar nietypowy należy rozumieć każdą inną długość niż 200 cm oraz szerokość 110, 130, 150, 170, 190 cm.

♦ Znajdziesz nas wszędzie

Promocje
Łóżko metalowe Lak System Premium -- wzór 7-W
Łóżko metalowe Lak System Premium -- wzór 7-W
1 925,00 zł 1 732,50 zł
szt.
Łóżko metalowe podwójne Lak System Premium -- wzór 26J-W
Łóżko metalowe podwójne Lak System Premium -- wzór 26J-W
1 742,00 zł 1 567,80 zł
szt.
Łóżko metalowe podwójne Lak System Premium -- wzór 26-W
Łóżko metalowe podwójne Lak System Premium -- wzór 26-W
1 840,00 zł 1 656,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl