zapytaj | zamów

730 777 125 w godz. 8-16

black friday

Realizacja zamówienia

♦ W skrócie o tym, co warto wiedzieć przed zakupem łóżka metalowego w naszym Sklepie

Ale na początek... Do kiedy zamówić, aby łóżko dotarło przed Świętami?

Łóżka metalowe Lak System to certyfikowane produkty regionalne, które w całości wykonujemy ręcznie po przyjęciu zamówienia od naszych Klientów. Łóżka sygnowane naszym logo to połączenie fachowej wiedzy, wyczucia estetycznego i dbałości o komfort przyszłych użytkowników. 

W menu głównym znajdą Państwo informacje o naszej działalności oraz szereg praktycznych wskazówekponieważ zakup łóżka nie musi być trudny. Z kolei na dole witryny (w stopce) udostępniamy regulamin sklepu, politykę prywatności oraz panel Klienta.

 Nasz sklep gwarantuje:

 • wysyłkę gratis lub dostawę z wniesieniem łóżka,
 • wysyłkę za pobraniem produktów w rozmiarze nietypowym,
 • 60 dni na zwrot łóżka. W tym czasie mogą Państwo normalnie użytkować nasz produkt,
 • możliwość kupna na dogodne raty lub skorzystania z płatności on-line (BLIK, karta, Google Pay i wiele więcej,
 • fachową pomoc w zakupach oraz obsługę posprzedażową.

Czas realizacji zamówienia

Państwa zamówienie wyślemy w terminie do 15 dni roboczych licząc od dnia następnego po złożeniu zamówienia (ok. 3 tygodnie). Dni robocze nie obejmują weekendów oraz świąt. Prosimy uwzględnić czas na transport od 1 do 2 dni w zależności od operatora. Transport rozpoczyna się z chwilą przekazania przesyłki firmie spedycyjnej. Dla przykładu:

 • Spedycja DTS: w dniu 14-tym przesyłka jest rejestrowana, w dniu 15-tym przekazana do transportu, w dniu 17-tym ma miejsce dostawa.
 • Kurier DHL: w dniu 15-tym przesyłka jest rejestrowana i odbierana, w dniu 16-tym ma miejsce dostawa.

O etapach produkcji będziemy Państwa informować wiadomością SMS oraz mailem. Informacje te dotyczą pięciu etapów realizacji zamówienia:

 

 

 

 1. przyjęcie zamówienia do realizacji,
 2. wyspawanie produktu i przekazanie do etapów czyszczenia, które obejmuje: szlifowanie, gradowanie, mycie,
 3. oczyszczenie produktu i przekazanie do lakierni proszkowej celem pomalowania na wybrany kolor,
 4. zakończenie lakierowania i przekazanie produktu do pakowalni,
 5. zlecenia odbioru przesyłki do transportu.

♦ Sposób zapakowania

Każde łóżko pakujemy do wysyłki w 2, 3 lub 4 wygodne do przeniesienia paczki. Waga jednej paczki nie przekracza 30 kg. Wiemy, że łóżka wymagają specjalnego traktowania i szczególnej ochrony, dlatego opracowaliśmy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie.  

♦ Bezpieczna przesyłka do czwartej potęgi

Każdy element metalowej ramy łóżka owinięty jest transparentną folią stretch, a następnie podwójnie folią bąbelkową. Dodatkowo owijane są detale łóżka - mocowania, kule, wystające elementy ozdobne. Tak przygotowane części paczek zabezpieczane są tekturą falistą lub wkładane do mocnego kartonu. Uzupełnienie ochrony stanowią taśmy i naklejki bezpieczeństwa.

Taki sposób pakowania daje gwarancję, że w trakcie transportu nasze łóżka nie ulegną uszkodzeniu i w stanie nienaruszonym zostaną doręczone Klientowi. Tak zapakujemy Twoje łóżko

bezpieczna przesyłka w Lak System  Pakowalnia Lak System

 

♦ Wszystko o dostawie

Nie pobieramy opłat za przesyłkę kurierską. Jedynie przesyłka za pobraniem kosztuje 30 zł niezależnie od ilości zakupionych produktów. Dysponujemy transportem własnym po wcześniejszym uzgodnieniu lub zapewniamy transport z wniesieniem (odpłatnie, tylko łóżka i stoliki).

Nasze produkty wysyłamy kurierem DHL lub firmą transportową DTS, z kolei materace - DPD. Z chwilą zlecenia odbioru przesyłki do transportu powiadomimy Państwa wiadomością SMS wskazując ilość paczek, operatora oraz nr przesyłki (o ile taki jest generowany).

Zależnie od operatora transport trwa 1 lub 2 dni robocze. Prosimy o dyspozycyjność w dniu dostawy. Kurierzy nie mają obowiązku uprzedzać telefonicznie o swojej wizycie jak też oczekiwać na odbiorcę przesyłki pod adresem dostawy jeśli odbiorcy nie zastał. 

Aby móc śledzić transport przesyłki oraz w razie potrzeby skontaktować się z kierowcą, zalecamy wybór dostawy wraz z wniesieniem (DTS). W przypadku operatorów DHL i DPD można jedynie śledzić status dostawy. 

♦ Co z montażem?

Dostawa w kilku niezależnych paczkach pozwala szybko i bezproblemowo przetransportować komplet w wybrane miejsce w domu. A montaż?

Montaż jest tak prosty, że nie potrzeba do tego pomocy – jedna osoba może wykonać to zadanie bez użycia siły i specjalistycznych narzędzi. Kilka wytrzymałych śrub (w komplecie), parę minut pracy i można odpocząć w nowym, wygodnym łóżku od Lak System! Zobacz instrukcję montażu łóżka lub sofy:

zobacz instrukcję montażu łóżka metalowego

♦ Gwarancja, reklamacja, zwroty

Wszystkie produkty objęte są dwuletnią gwarancją producenta. W przypadku łóżek gwarancja obejmuje również powłokę lakierniczą oraz drewniany spód pod materac. Jesteśmy producentem łóżek, dlatego w razie stwierdzenia jakiejkolwiek wady, zwykle dokonujemy wymiany wadliwego elementu za jedną wizytą kuriera. Wymiana odbywa się w naszym zakresie i na nasz koszt.

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i rozumiemy istotę zakupów przez Internet. Dlatego mają Państwo aż 60 dni na ewentualną decyzję o odstąpieniu od umowy kupna. Na Państwa życzenie możemy wysłać kuriera po przesyłkę zwrotną.

Prosimy pamiętać, prawo do zwrotu nie przysługuje w sytuacji, kiedy którykolwiek produkt oferowany przez nasz sklep zostanie zamówiony w rozmiarze nietypowym bądź w jakikolwiek sposób zmodyfikowany na specjalne życzenie Klienta. Przez rozmiar nietypowy należy rozumieć każdą inną długość niż 200 cm oraz szerokość 110, 130, 150, 170, 190 cm.

♦ Znajdziesz nas wszędzie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl