info

W związku z restrukturyzacją firmy sprzedaż została zakończona

Czas na wysyłkę

Czas na wysyłkę, czas na dostawę (Polska)

Wybrana forma płatności nie ma wpływu na czas realizacji zamówienia.

W przypadku zamówienia łóżka wraz z materacem zorganizujemy dwie dostawy w różnym czasie, ponieważ produkty będą wysyłane z dwóch niezależnych magazynów. Najczęściej najpierw dostarczane są materace.

  • Deklarujemy wysyłkę w terminie do 14 dni roboczych. Dni robocze nie obejmują weekendów oraz świąt wolnych od pracy
  • Wysyłki realizujemy we wtorki i czwartki.
  • Zastrzegamy możliwość zorganizowania wysyłki w najbliższy wtorek lub czwartek po deklarowanym terminie realizacji).
  • Prosimy uwzględnić 2-3 dni na transport firmą spedycyjną "Zadbano".

♦ Dostawa na poziomie

Oferujemy wysoką jakość dostawy zamówienia firmą spedycyjną "Zadbano". Przekonaliśmy się, że każdej dostawie towarzyszy pełen profesjonalizm oraz doskonały kontakt z naszymi Klientami (zarówno przed jak i w dniu doręczenia przesyłki). Składając zamówienie możesz wybrać usługę wniesienia.

  • Z chwilą zlecenia przesyłki otrzymasz od "Zadbano" powiadomienie ze wstępnie ustalonym terminem dostawy oraz link do panelu przesyłki. Panel przesyłki pozwala zmienić termin lub adres dostawy, zadzwonić do kierowcy.
  • Dostawa odbywa się w godzinach 8-20, ale nie musisz cały dzień wyglądać przez okno. Kierowca zadzwoni odpowiednio wcześniej na podany w zamówieniu numer telefonu.
  • W przypadku zakupu materaca wraz z łóżkiem, materac wyślemy odrębną przesyłką bezpośrednio z magazynu producenta. Wówczas dostawa materaca i łóżka odbędzie się w różnych terminach. Każdorazowo o wysyłce odpowiednio wcześniej powiadomimy. W razie wysyłki za pobraniem, kwota pobrania zostanie rozdzielona na dwie dostawy (zgodnie z wartością dostarczanego produktu). 

Dostawa do Czech

Czechy

Więcej informacji:  dostawa do Czech

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl