zapytaj | zamów

730 777 125 w godz. 8-16

Wysyłka Premium - regulamin usługi 0
Wysyłka Premium - regulamin usługi

Regulaminem usługi:

 1. Wysyłka Premium oznacza wysyłkę do Klienta maksymalnie dwóch łóżek metalowych w terminie do 5 dni roboczych licząc od:
  • dnia następnego roboczego po dniu złożenia zamówienia za pobraniem,
  • dnia następnego roboczego po dniu zaksięgowania płatności dokonanej przelewem on-line.
 2. Aby skorzystać z usługi, należy w koszyku z zamówieniem wybrać opcję "Wysyłka Premium Express", a następnie kontynuować zakupy.

 3. Za usługę zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 299 zł  199 zł (cena promocyjna do 05.04.2020 r.)

 4. Zamówienie zostanie wysłane w całości jedną firmą kurierską DHL lub TNT

 5. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma potwierdzenie ze standardowym terminem realizacji, który zostanie zmieniony ręcznie przez naszego pracownika z chwilą przyjmowania zamówienia do produkcji. Na tę okoliczność Klient otrzyma nowe potwierdzenie "Zmiana warunków zamówienia", uwzględniające nowy termin - datę planowanej wysyłki Premium.

 6. Usługa obejmuje tylko i wyłącznie łóżka metalowe Lak System. W przypadku zamówienia łóżka z materacem, materac zostanie wysłany w terminie do 14 dni roboczych.
 7. W przypadku opóźnienia - nienależytego wykonania usługi, firma Lak System:

  • zwróci niezwłocznie dodatkowo pobraną opłatę za usługę

  • skompensuje przekroczenie terminu dodatkowym rabatem w wysokości 1% wartości zamówionego produktu za każdy dzień zwłoki, licząc od dnia następnego roboczego po dniu zarejestrowania zamówienia. Rabatowi mogą podlegać tylko produkty objęte usługą Wysyłka Premium.

  • zastrzega sobie prawo dalszej realizacji oraz wysyłki zamówienia w terminie do 14 dni roboczych.

 8. Firma Lak System nie ponosi odpowiedzialności za:

   

  • czas transportu produktu do Klienta firmą kurierską. Za należycie wykonaną usługę traktuje się wysyłkę zamówienia w terminie określonym w pkt. 1 regulaminu usługi, nie zaś termin dostawy przesyłki do Klienta.

  • nie podjecie przesyłki do transportu w wyznaczonym dniu z przyczyn firmy kurierskiej. W takiej sytuacji zostanie podjęta kolejna próba w dniu następnym roboczym.

Wysyłka Premium

Komentarze do wpisu (0)

Zobacz także

strzał w rabat 10%

Łóżka Metalowe z mocnej stali i prawdziwej pasji

Wiedzę, profesjonalne wyposażenie oraz wieloletnie doświadczenie łączymy z prawdziwą pasją, chęcią tworzenia najlepszych produktów na rynku oraz dbałością o każdy szczegół.

Tworzymy łóżka metalowe z rodzimych materiałów: łóżka do sypialni, salonu, młodzieżowe i łóżka dwuosobowe. Przy ich projektowaniu pamiętamy o realiach codzienności i dbamy o bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Możemy pochwalić się doskonałym stosunkiem jakości do ceny – nie korzystamy z usług pośredników i dysponujemy własnym warsztatem oraz profesjonalną lakiernią proszkową.

Zakup u nas to pewność szybkiego, rzetelnego załatwienia wszelkich spraw związanych z zamówieniem, gwarancją oraz indywidualnymi życzeniami. Nie pozostawiamy niczego przypadkowi. Piękny design, fachowy montaż, ręczne spawanie i doskonałe wykończenie to szczegóły, które sprawiają, że nasze łóżka oraz sofy mają niepowtarzalny i unikalny charakter.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium