zapytaj | zamów

730 777 125 w godz. 8-16

Zwroty

Teraz 60 dni na odstąpienie od umowy

Jesteśmy pewni, że łóżka Lak System są dopracowane w każdym szczególe, a ewentualne wątpliwości rozwiane przez sprawną obsługę. Dzięki temu w sklepie z łóżkami www.laksystem.pl mają Państwo aż 60 dni od otrzymania produktu, aby zaznajomić się ze wszystkimi jego zaletami i atrybutami.

W tym czasie, gdyby jednak zakup nie spełnił wszystkich oczekiwań, istnieje możliwość odstąpienia od umowy na zasadach określonych w regulaminie Sklepu.

Prosimy pamiętać: wydłużony czas na zwrot dotyczy tylko łóżek metalowych. Od kupna pozostałych produktów mogą Państwo odstąpić w terminie do 14 dni. Zwrotom nie podlegają produkty w rozmiarach nietypowych lub mające jakiekolwiek modyfikacje dokonane na życzenie i pod indywidualne potrzeby Klienta. Zwrotom nie podlegają produkty na długość inną niż 200 cm oraz na szerokość 110, 130, 150, 170, 190 cm.

Zwrot mebla, a koszty przesyłki

Wiemy, że transport dużych paczek może być kosztowny, dlatego na Państwa życzenie możemy wysłać własnego kuriera po przesyłkę zwrotną. W takim przypadku produkt musi posiadać oryginalne opakowanie, dlatego zalecamy zatrzymać je na pewien czas (dotyczy opakowań kartonowych). Do obowiązków Klienta należeć będzie również wydrukowanie listu przewozowego, który zostanie wysłany na e-mail podany w zamówieniu.

Koszt przesyłki zwrotnej oraz jej zorganizowania ponosi Kupujący. 

Środki za zakupiony towar wraz z kosztami jego dostawy zostaną zwrócone w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu na konto Kupującego. Zwykle trwa to 1-2 dni robocze.

Prosimy pamiętać: Zgodnie z przepisami prawa sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kosztów za usługi dodatkowe, np. wniesienie towaru, jeśli doszło do ich całkowitej realizacji. Więcej znajdą Państwo w regulaminie naszego sklepu (p. III, p.10)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl