Zapytaj - zamów

 730 777 125 w godz. 8-16

Realizacja w sezonie wakacyjnym

Szanowny Kliencie, w dniach od 2 do 13 sierpnia planujemy urlop oraz przerwę w produkcji - realizacja Twojego zamówienia może opóźnić się. Z góry dziękujemy za cierpliwość i zapraszamy do zakupów.

Zwroty

Teraz 60 dni na odstąpienie od umowy

Jesteśmy pewni, że łóżka metalowe Lak System są dopracowane w każdym szczególe, dlatego masz aż 60 dni od otrzymania produktu, aby zaznajomić się ze wszystkimi jego zaletami i atrybutami.

W tym czasie, gdyby jednak zakup nie spełnił wszystkich oczekiwań, możesz śmiało odstąpić od umowy kupna na zasadach określonych w regulaminie Sklepu.

Prosimy pamiętać: wydłużony czas na zwrot dotyczy tylko łóżek metalowych. Z zakupu pozostałych produktów zrezygnować w terminie do 14 dni. Zwrotom nie podlegają produkty w rozmiarach nietypowych lub mające jakiekolwiek modyfikacje dokonane na życzenie i pod indywidualne potrzeby Klienta. Zwrotom nie podlegają produkty na długość inną niż 200 cm oraz na szerokość 110, 130, 150, 170, 190 cm.

Zwrot mebla, a koszty przesyłki

Wiemy, że transport dużych paczek może być kosztowny, dlatego na życzenie możemy wysłać własnego kuriera po przesyłkę zwrotną. W takim przypadku produkt musi posiadać oryginalne opakowanie, dlatego zalecamy zatrzymać je na pewien czas (dotyczy opakowań kartonowych). 

Zgodnie z przepisami prawa, koszt przesyłki zwrotnej oraz jej zorganizowania ponosi Kupujący. 

Środki za zakupiony towar wraz z kosztami jego dostawy zwrócimy w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu. Zwykle trwa to 1-2 dni robocze. 

Prosimy pamiętać: Zgodnie z przepisami prawa sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kosztów za usługi dodatkowe, np. wniesienie towaru, jeśli doszło do ich całkowitej realizacji. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie naszego sklepu (p. III, p.10)

 

Promocje
Outlet - Łóżko metalowe na szerokość 90 cm - wzór 16
Outlet - Łóżko metalowe na szerokość 90 cm - wzór 16
1 329,00 zł 1 063,20 zł
szt.
Outlet - metalowa rama łóżka na szerokość 80 cm
Outlet - metalowa rama łóżka na szerokość 80 cm
1 115,00 zł 892,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl